Časté dotazy / FAQ

Zde naleznete souhrn nejčastějších dotazů a otázek. Pokud by Vás zajímalo něco jiného, obraťte se na nás na telefonu 704064368 nebo na emailu [email protected]. Případně také na facebooku.

Informace o našich KPZ

V každé KPZ je informační kartička se schematickým návodem, jak vše poskládat zpět.
Na kartičce je také QR kód, který Vás přesměruje na videonávod. Videonávody jsou dostupné zde: www.kouskysveta.cz/instuctions

Není se ale potřeba řídit návodem. Stačí když ploché věci umístíte dolů. Tím Vám vznikne “patro”, na které naskládáte ostatní věci.

Ano, náhradní díly lze koupit ke všem našim KPZ na našich webových stránkách.

Do letadla do příručního zavazadla si bez problému můžete vzít KPZ kouskysveta, KPZ Brouk a KPZ Vážka.

Nicméně KPZ kouskysveta a KPZ Vážka obsahují zápalky. Povolena je pouze jedno balení zápalek, tedy si již nemůžete vzít žádné další zápalky. Před odletem tedy zvažte, zda je nevyndáte.

KPZ kouskysveta obsahuje také multifunkční nástroj, který je dle české legislativy v pořádku, nicméně se může stát, že se celníkovi bude líbit a nechá si jej.
Každopádně my s KPZ vždy letěli naprosto bez problémů (absolvovali jsme desítky letů)

U Holčičí KPZ je nutné vyndat pepřový sprej. Ten na palubu nesmí.

Ano, zejména KPZ kouskysveta. Ta je pro skauting nejvhodnější. Dále jsou vhodné KPZ Brouk a KPZ Vážka.

 

Všechny naše KPZ mají většinu komponentů popsaných česko-anglicky. KPZ kouskysveta a KPZ Vážka máme také zcela v angličtině. Jednoduše do poznámky v objednávce napište, že KPZ chcete dodat čistě v anglické verzi.

Spouštíme také mezinárodní internetový obchod kouskysveta.com

Informace o dopravě a objednávce

U každého produktu naleznete informaci, kdy budeme odesílat, pokud právě teď provedete objednávku. Doba dodání je zpravidla následující pracovní den potom, co balíček odešleme.

Ano, máme eurový účet. Platbu proveďte na účet 1414605039/3030
řiďte se kurzem České Národní Banky. V objednávce do poznámky napište, žě platíte na EUR účet

Distributoři našich KPZ:

Česká republika: Pod7kilo.cz,  Nalehko.com, bushcraftshop.cz, Cestovatelský Obchod, JeTuMilo, Zrní, Placestore Brno, Tvůj Prostor, Pruhovaný Kocour, 4camping,

Slovensko: Placestore Bratislava, COSI

Toto se týká produktů: Náhradní díly do KPZ, Náhradní díly do lékárničky a sestavení vlastní KPZ. Příprava těchto produktů je časově náročná a bohužel se nám stávalo, že si zákazník balíček nevyzvedl a nám propadlo nejen poštovné, ale i práce s balením přišla vniveč. Pokud se tedy ve Vašem nákupním košíku nachází některý z těchto produktů, platba na dobírku není možná.

svatebni kpz titulni fotografie

NOVINKA!

Svatební KPZ
Přihlašte se k odběru novinek

Získejte výhodnou startovací sadu KPZ

Také získáte přístup k tajným nabídkám a objevíte další kouskysveta!