Krabice cestovatelky

Dostala se k Vám krabice, v které jste objevili názvy různých měst? Tak to jste narazili na krabici cestovatelku!
Pošlete krabici na další cestu!

Byla jednou jedna krabice

Pozor – pohádka! Byla jednou jedna krabice. Žila téměř celý svůj život život v obyčejné místnosti, kde čekala spolu s ostatními kámoškami krabicemi až do ní někdo uloží nějakou tu vychytávku od kouskysveta a vyšle ji na cestu. Byla úplně nová, nepomačkaná, plná ideálů a často poslouchala, jak se lidé okolo baví o cestování. Znělo to super. A když na ní jednoho dne konečně přišla řada, měla už jasno – chtěla procestovat svět! Krabice si totiž přála vidět všechny krásy. Toužila vidět modré moře, rozeklané hory, rozkvetlé louky a neuvěřitelnou přírodu, o které si ti zvláštní lidé v kouskysveta povídali.

Naše krabice touží procestovat svět! Pokud si myslíte, že je v dostatečné kondici, aby to zvládla, nevyhazujte ji hned do kontejneru, ale pošlete ji dál. Nezapomeňte dovnitř krabice na vyznačené místo napsat, odkud krabice vyráží. Start má v Pardubicích.

Snižme spolu alespoň trochu spotřebu kartonu. Sledujme, kam se krabice dostanou!

Do prázdných řádků napíšete, odkud krabice vyráží

A pokud chcete, pošlete nám na mail [email protected], facebook nebo instagram fotku, ať si zde můžeme udělat krásnou galerii těch našich tuláků.

Cestování zdar!

"Krabice cestovatelka" je projekt, kterým se snažíme snížit spotřebu balícího materiálu při přepravě. Pokud Vás tenhle nápad zaujal či Vám dokonce rozbušil srdce napište nám, přidejte komentář... 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

svatebni kpz titulni fotografie

NOVINKA!

Svatební KPZ
Přihlašte se k odběru novinek

Získejte výhodnou startovací sadu KPZ

Také získáte přístup k tajným nabídkám a objevíte další kouskysveta!