Buďte s námi #mojekouskysveta

“A je to hrozná škoda, že to vlastně nevíme, žejo?” řekl jsem jednoho ze stále více se zkracujících podzimních dnů, kdy jsme si tak večer seděli a přemýšleli, do všelijakých končin už se asi KPZtky vydaly a kolika dobrodružsví, vtipným historkám, napětí nebo i nebezpečí asi byly svědky.

Pořád mi to vrtalo hlavou. A tak jsem dostal nápad. Sociální sítě jako facebook a instagram jsou už pro mnoho lidí samozřejmostí, ještě teď v době covidové. Tak založíme hashtag #mojekouskysveta, který každý bude moci přidat do svých fotek a označit si tak ty svoje jedinečné kousky světa. A taky pomocí tohoto označení najde všechny ostatní příspěvky.

“Jenomže Jardo, jak chceš lidi přinutit, aby dali ten hashtag #mojekouskysveta k nějaký svojí fotce, to jim budeš muset nabídnout něco zadarmo nebo alespoň udělat soutěž, protože tak se to dneska dělá.”

Já si myslím, že z toho není potřeba dělat velkou vědu. Každý, kdo má nějaký kousek světa, s kterým se bude chtít podělit může použít hashtag #mojekouskysveta a my všichni si to podle toho najdeme. A kousek světa, to může být cokoliv – místo, věc, pocit, píseň, naše KPZ… 🙂

Určitě to bude zajímavá podívaná a už teď se nemůžu dočkat na všechny ty kousky světa!

Tak to zkusíme?! #mojekouskysveta

Pěkný předvánoční čas přeje

Jarda

Sdílet příspěvek

svatebni kpz titulni fotografie

NOVINKA!

Svatební KPZ
Přihlašte se k odběru novinek

Získejte výhodnou startovací sadu KPZ

Také získáte přístup k tajným nabídkám a objevíte další kouskysveta!