Jak vybrat KPZ?

kategorie KPZ

Výběr KPZ není žádná raketová věda. Mám pro Vás dobrou zprávu. Tu nejtěžší část jsme už udělali za Vás. Strávili jsme totiž stovky (ne-li tisíce) hodin hledáním, testováním všech možných komponentů, miniaturizací, organizací, skládáním, návody. Pokud tedy hledáte jak vybrat KPZ, pokračujte ve čtení.

Obsah

Pokud rozhoduje cena

V případě, že je u Vás důležitým měřítkem cena, tak bude Vaše rozhodování jak vybrat KPZ nejjedodušší. Kromě holčičí KPZ (samozřejmě mužům v jejím používání bránit nebudeme) jsou všechny naše KPZ unisex a tedy s žádnou z nich nešlápnete vedle. V tabulce níže naleznete všechny naše KPZ a jejich ceny. Pozor, KPZ pod střechu je dřevěná truhla, která není určena na výlety.

Jsou naše KPZ drahé?

Někdo říká, že naše KPZ jsou drahé. Zkuste si ale spočítat, kolik času by Vás stálo takovou krabičku vytvořit a sehnat všechny ty důmyslné komponenty. Máte to? Teď k tomu ještě připočtěte cenu všech věcí, poštovné, benzín, některý komponent určitě nebude napoprvé sedět… Inu, myslím, že naše KPZ jsou oproti tomu za hubičku. 🙂

Obsah KPZ

V případě, že byste chtěli porovnat jednotlivé obsahy KPZ, naleznete níže přehlednou tabulku, co obsahují jednotlivé KPZ. Fundamentální obsah je v každé KPZ stejný. Následně se liší pouze nástavbou. KPZ kouskysveta je nejlépe vybavená a obsahuje nejvíce multifunkčních komponentů. Tuto KPZ doporučujeme. KPZ Vážka je minimalistická a klade důraz na milovníky cestování a designu. KPZ Brouk obsahuje základní výbavu a rozšířenou první pomoc. V šité taštičce je Holčičí KPZ, která je vhodná větší slečny, či ženy cestovatelky.

Porovnání obsahů KPZ

Níže naleznete tabulku, kde je přehledně zobrazeno, co která KPZ obsahuje.

Sestavení vlastní KPZ

Pokud byste si žádnou KPZ nevybrali, můžete si sestavit vlastní KPZ v našem online konfigurátoru. Zde si nejprve vyberete plechovku a následně ji krok po kroku začnete plnit věcmi z nabídky.

Dárkový poukaz

Nakupujete pro někoho jiného, ​​ale nejste si jisti, co mu vybrat? Věnujte mu jako dárek poukaz na nákup v našem obchodě. Dárkové poukazy jsou doručovány e-mailem a obsahují pokyny k jejich uplatnění při objednávce. Mají neomezenou platnost. Můžete si vybrat mezi několika částkami. Zobrazit dárkový poukaz.

Pro koho naše KPZ je a není

Ač se může zdát, že KPZ by se mohla hodit úplně každému, tak je potřeba říci, že KPZ není vhodná pro úplně malé děti. Nejedná se o hračky. Jsou zde věci, kterými by si mohly ublížit nebo by jim nemusely rozumět. Záleží ovšem na Vás a na šikovnosti dítěte.

Jinak je KPZ opravdu pro všechny. Protože člověk nikdy neví, kdy bude potřebovat pomoc.

Smyslem KPZ je mimo zvládnutí nepříjemných situací také motivace lidí začít objevovat svět, který není jen na obrazovce, ale hlavně tam venku! 🙂

Přejeme hodně štěstí a nezapomenutelných zážitků!

Související články

Sdílet příspěvek

svatebni kpz titulni fotografie

NOVINKA!

Svatební KPZ
Přihlašte se k odběru novinek

Získejte výhodnou startovací sadu KPZ

Také získáte přístup k tajným nabídkám a objevíte další kouskysveta!