Originální KPZ Krabičky Poslední Záchrany

Vyrábíme pravé české KPZ. Zkratka KPZ znamená Krabička Poslední Záchrany. Jak už název napovídá, jsou to šikovně poskládané sety, plné vychytávek, které pomáhají na cestách, na výletech, v nepříjemných situacích i v každodenním životě. KPZ jsou lehké a skladné. Ke každé KPZ je možné dokoupit náhradní díly, aby KPZ sloužila co nejdéle. Každá KPZ obsahuje příbalový leták, kde je vše skvěle popsáno. Součástí KPZ jsou také videonávodyBuďte připraveni na vše!

V naší nabídce momentálně naleznete 5 druhů KPZ. Některé jsou univerzální, některé jsou určené na cesty, jedna je dokonce určena pod střechu. Jedno mají společné – vždy se jedná o krabičku poslední záchrany. Věříme, že KPZ vyberete ať už pro Vás nebo jako užitečný a originální dárek.

Vyrábíme pravé české KPZ. Zkratka KPZ znamená Krabička Poslední Záchrany. Jak už název napovídá, jsou to šikovně poskládané sety, plné vychytávek, které pomáhají na cestách, na výletech, v nepříjemných situacích i v každodenním životě.

V naší nabídce momentálně naleznete 5 druhů KPZ. Některé jsou univerzální, některé jsou určené na cesty, jedna je dokonce určena pod střechu. Jedno mají společné – vždy se jedná o krabičku poslední záchrany. Věříme, že KPZ vyberete ať už pro Vás nebo jako užitečný a originální dárek.

Proč mít KPZ od nás?

  • KPZ jsou výborně organizované, lehké a skladné, takže nezaberou téměř žádné místo a můžete si je tak vzít kamkoliv.
  • Spolehlivost a funkčnost komponentů.
  • Budete v klidu, protože víte, že všechny věci najdete v jedné krabičce na jednom místě
  • Ke každé KPZ je možné dokoupit náhradní díly, aby KPZ sloužila co nejdéle.
  • Všechny KPZ obsahují příbalový leták, kde je vše skvěle popsáno.
  • Součástí KPZ jsou také videonávody.
  • KPZ vyrábíme v ČR od roku 2015 a neustále je vylepšujeme. 
  • Vše je kompletně v češtině (základní informace jsou i v angličtině)
  • S KPZ získáte jedinečné know-how a můžete začít objevovat Vaše kousky světa 🙂 #mojekouskysveta

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, která KPZ je pro Vás ta nejvhodnější, můžete nám zavolat na 704 064 368 nebo napsat na [email protected]. Rádi Vám pomůžeme s výběrem. V případě, že Vám žádná KPZ nesedla, nevadí, sestavte si vlastní KPZ

Shopping Cart