On the Road a výprava do Indonésie!

Prázdniny nám už pomalu končí, ale trochu se mi zdá, jako by teprve začínaly 🙂 Událo se toho opravdu spoustu a my bychom se rádi podělili o to, co nás v současné době nejvíc nadchlo.
První věcí je, že naše KáPéZetky budou ke koupi na úžasném hudebním festivalu On The Road 2015 u Lázní Bohdaneč (pro všechny fanoušky dobré hudby a atmosféry, přesná lokace festivalu tady)

Festival už slaví 10. výročí a my jsme sem jezdívali už od dob našeho punkového mládí poslouchat Vypsanou fixu (to jsme se ještě neznali, ale bylo hrozně drsný jet v patnácti na fesťák). Jako každý rok je suprový program a málo lidí, protože počet lístků je velmi omezený, takže se všichni pěkně vejdou (teď už festival hlásí vyprodáno, ale můžete se zkusit poptávat na facebookovské stránce festivalu, kde se teď lístky ještě vyměňují). Takže pokud bydlíte poblíž Pardubic a někde byste lístky splašili, určitě dorazte! 🙂
 
Další velkou novinou, kterou jsme si dlouho nechávali pro sebe je naše zářijová expedice do Indonésie, konkrétně na ostrov Jáva a Bali. Odlétáme 8. září směr Jakarta se stop-overem v Benátkách a mezipřisání v Římě a Abu Dhabi. Pilně už pracujeme na itineráři, ale jak zjišťujeme, Indonésie není moc přehledná a jenom najít cestu k pár sopkám trvá hodiny plánování. Do odjezdu sem snad přibude kompletní itinerář a po cestě opět velký podrobný cestopis, neboli zápisky z cest.

cestování po Indonésii, Indonésie,
takovéhle výhledy snad taky v Indonésii uvidíme

S tím se loučíme a doufáme, že užíváte poslední letní dny a ať jste, kde jste, máte se fajn 🙂
Karča

Sdílet příspěvek

svatebni kpz titulni fotografie

NOVINKA!

Svatební KPZ
Přihlašte se k odběru novinek

Získejte výhodnou startovací sadu KPZ

Také získáte přístup k tajným nabídkám a objevíte další kouskysveta!