Krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku!

Chtěli bychom Vám popřát krásné vánoční svátky, ať už je slavíte s rodinou doma, s kolegy v práci či jakkoliv jinak. Přejeme také co nejvíc štěstí a zdraví do nového roku 2018. Ať je rok 2018 plný dobra, porozumění a míru. Ať se všichni poučíme z chyb z let minulých a nezapomínáme na ty co tu už nejsou a na pomoc těm, co ji potřebují. Každoročně posíláme malý dárek na člověka v tísni. Myslíme si, že je to dobrá věc, pokud máte nějakou tu kačku stranou, můžete věnovat třeba pumpu na vodu nebo první knížku. 🙂
Rok 2017 pro nás byl znovu plný zkušeností a zážitků. Opět jsme poladili naši KPZtku, pro ženy jsme připravili novou verzi KPZ v krásné taštičce. Překonali jsme naše půlroční odloučení kvůli čínské eskapadě a řecké řeholi.
V roce 2018 bychom chtěli představit novou verzi KPZ, která bude tentokrát určena pro muže, také bychom chtěli dále vylepšovat náš web. Máme vyhlídnuté suprové výrobky, budeme se je snažit Vám postupně nabídnout. Moc Vám děkujeme za Vaši podporu, za milá slova, že to co děláme má smysl. Doufáme, že KPZtky udělají pod stromečkem radost a budou pomáhat tak jako doposud!
Zdraví
Karina & Jarda

Sdílet příspěvek

svatebni kpz titulni fotografie

NOVINKA!

Svatební KPZ
Přihlašte se k odběru novinek

Získejte výhodnou startovací sadu KPZ

Také získáte přístup k tajným nabídkám a objevíte další kouskysveta!