Lékárnička Kouskysveta jde do světa

Jak již mnozí z Vás zaregistrovali, poslední 2 roky jsme usilovně vyvíjeli novou lékárničku a teď je oficiálně tady. Začneme je rozesílat do světa 1.11.2021. Předobjednat si lékárničku můžete už nyní.

Cesta to byla trnitá a jak se říká, párkrát jsme museli “spadnout na hubu”, ale na výsledek jsem opravdu pyšný. V našem interním verzování skončila na čísle 1.976, takže si dovedete představit, kolik prototypů jsme museli vytvořit.

Lékarnička kouskysveta je jiná, než lékárničky, na které jste zvyklí. Je téměř perfektně vybavená. Teď si asi říkáte “Téměř perfektně, co to jako znamená?” Dovolte mi, abych to trošku objasnil. Nikdy se nepovede vytvořit naprosto univerzální perfektní lékárničku a to z toho důvodu, že univerzální lékárnička zkrátka neexistuje. V naší lékárničce proto, kromě velmi dobře poskládanému obsahu, naleznete speciální komponenty, které si naplníte vlastními léky, gely, dezinfekcí, krémy, a podobně. V tom je naše lékárnička naprosto unikátní.

Je nárazuvzdorná. Kostra je z kombinace hliníku a ASA. Zde by někdo mohl namítnout, že není tvárná. Dovoluji si argumentovat tím, že lékárnička je jedna z absolutně nejdůležitějších věcí, kterou sebou na cestách máme. Proto by na ni mělo být 100% spolehnutí. Toho se docílí pouze, když životně důležité komponenty budou chráněny. Na rozdíl od různých taštiček, kde zkrátka ochrana není dostačující. Všimněte si, jakou životnost lékárniček v kapsičkách výrobci uvádějí. My garantujeme 5 let.

Je vodotěsná. Spousta lidí nám říkalo, že je to zbytečné. Není. K čemu je mokrý obvaz, rozlepené náplasti či navlhlé léky? Navíc do všech těch voděodolných vaků stejně jednou nateče, časem svoji vodotěsnost ztratí. Naše lékárnička bude vodotěsná stále.

Co dál? Vývoj lékárničky zdaleka nekončí, pracujeme na mobilní aplikaci, časem bude také možnost přizpůsobit si barvu, vlastní text a také plánujeme přidat volitelné rozšíření nouzového GPS lokátoru.

Ale myslím, že už jsem řekl dost. Mrkněte na lékárničku sami. 🙂

Váš Jarda

Sdílet příspěvek

svatebni kpz titulni fotografie

NOVINKA!

Svatební KPZ
Přihlašte se k odběru novinek

Získejte výhodnou startovací sadu KPZ

Také získáte přístup k tajným nabídkám a objevíte další kouskysveta!