Lékárnička KOUSKYSVETA – UPDATE + překvapení

V první řadě bychom Vám chtěli poděkovat za vyplnění dotazníku. Sešlo se přes neuvěřitelných 300 odpovědí! Musíme říct, že někde to bylo s výsledky dost těsné, někde jste byli názorově téměř zajedno. Moc bychom chtěli poděkovat za výborné tipy, některé jsme uvedli do praxe! Tenhle dotazník nám opravdu moc pomohl dotáhnout prototyp do konce.

Zatím nechceme moc prozrazovat, ale brzy začneme oslovovat naše beta testery, kteří se přihlásili mezi prvními. Už máme zajištěné téměř všechny dodavatele. Momentálně hledáme šicí dílnu v ČR, která by s námi spolupracovala. Ano – šicí dílnu, trošku už prozrazujeme. Ale ač bude část lékárničky šitá, zvenku bude tvrdá jako skála. Chceme, aby zpracování a obsah byl co nejkvalitnější, proto jsme vybírali ty nejkvalitnější komponenty a můžeme říct, že někdy to byl opravdu boj!

Jako všechny, i nás postihla pandemie, takže se to všechno dost zpozdilo. Myslíme však, že to vůbec nebylo na škodu, právě naopak. Důkazem bude kromě lékárničky také naše nová “KPZ BROUK”, kterou si určitě zamilujete, jelikož se jedná o spojující článek mezi lékárničkami a KPZ. Více už brzy!

Díky, že jste s námi!

Sdílet příspěvek

svatebni kpz titulni fotografie

NOVINKA!

Svatební KPZ
Přihlašte se k odběru novinek

Získejte výhodnou startovací sadu KPZ

Také získáte přístup k tajným nabídkám a objevíte další kouskysveta!