Nová kolekce holčičích KPZ

Nová kolekce holčičích KPZ je tu. Opět jsme pro Vás připravili čtyři motivy. Udělali jsme nějaké změny v obsahu a také jsme se je snažili udělat trošku více ohleduplné k přírodě. Zabrousíme také do historie holčičích KPZ!

Na skok do historie

Holčičí KPZ je kombinace mezi klasickou krabičkou poslední záchrany a dámskou kosmetickou taštičkou. První verze vznikaly už před lety, kdy Karča ještě studovala a pendlovala mezi vysokou školou a domovem. Kdo to zažil, tak ví, že všechno to balení je dost vyčerpávající a navíc se vždy na něco zapomene.

Kari si na to vytvořila taštičku, kterou postupně zkodonalovala, až uzrála do první edice holčičích KPZ někdy v roce 2017. Jak vypadala, to vidíte na fotce níže.

Proužkovaná verze KPZ z roku 2017

Nová kolekce

S každou novou edicí se pokoušíme KPZtky posunout o kousek dál, jak designově, tak obsahově. Poslední kolekce je již pátou v řadě. Hodně zde popouštíme uzdu fantazii a necháváme se ovládnout barvami. Každá kolekce je limitovaná.

Máme zde opět čtyři nové motivy.

Květuška – Když se na ni podíváte, vybaví se Vám nádherný obraz – něžně rozkvetlá louka, která je plná neuvěřitelně krásných květů. Tyto květiny mají pestrobarevné okvětní lístky, které se jemně rozprostírají na všech stranách a tvoří tak úchvatnou a romantickou scenérii.

Matematika – Motiv Matematika představuje zajímavý, avšak trochu riskantní námět. Zatímco pro některé lidi může být matematika fascinující a provokativní téma, ne každé dívce však toto slovo vyvolává pozitivní asociace. Je ale důležité podporovat dívky v matematickém vzdělávání a ukázat jim, že matematika může být zajímavý a užitečný nástroj pro porozumění světa kolem nás.

Mrholení – Motiv Mrholení je podmanivý a okouzlující v jemných odstínech modré pastelové barvy. Modrá pastelová barva přináší do motivu pocit mírnosti a nostalgie, zároveň podtrhuje jeho uklidňující povahu. Někomu evokuje představu zasněžené krajiny, někomu balóny na obloze, pro někoho je to “nanuk”, pro někoho mrholení barevných kapek. 🙂

Taškařice – Tento motiv je bezpochyby nejbláznivější ze všech! Je vytvořen pro všechny milovnice potrhlostí a originálního stylu, které touží vyjádřit svou jedinečnost. Výrazné kombinace barev, hravé tvary a bláznivé vzory tvoří opravdu výbušnou směsici.

Přechod k udržitelné taštičce

Přepracovali jsme obsah a spoustu věcí jsme nahradili udržitelnými výrobky. Například bambusový kartáček, holítko vyrobené ze slámové drti, ekologický doypack, bambusový hřeben, atd… Ač nám to ve výsledku zvedlo cenu, tak věříme, že si naše taštičky najdou nové majitelky, které je budou hrdě používat. Taštičky jsou ušité na Vysočině z materiálů, které jsou také šetrné k životnímu prostředí. Věříme, že se Vám budou líbit.

Holčičí KPZ jsou a vždy budou jiné, než klasické KPZ, které vyrábíme. Přesto v nich naleznete vždy ty potřebné věci.

Sdílet příspěvek

svatebni kpz titulni fotografie

NOVINKA!

Svatební KPZ
Přihlašte se k odběru novinek

Získejte výhodnou startovací sadu KPZ

Také získáte přístup k tajným nabídkám a objevíte další kouskysveta!