Novinky v roce 2017 na KouskySveta.cz

Zima už začíná pomalu povolovat a že letos byla ale tuhá! Nevzpomínáme si, kdy naposledy mrzlo takhle vydatně. Ale jaro už je za dveřmi a do všech se pomalu ale jistě zase rozlije ten krásný pocit nového života, který je součástí jara.

Do Číny

Náš dvoučlenný tým se bude ovšem nucen na čas rozdělit a to proto, že Jardovi vyšel studijní pobyt až v daleké Číně, kde se bude učit konstruktérství, aby naše KPZtky byly ještě o chlup lepší. Ale nezůstane jen u toho – až se tam trošku rozkouká, začne psát o tom, jaké je to být právě v Číně 🙂

3D tiskárna

Po dlouhém rozhodování jsme také pořídili 3D tiskárnu od Josefa Průši. Taková 3D tiskárna, to je věc, která se nám náramně hodí a v podstatě odstraňuje tolik překážek a odkrývá tolik možností, že momentálně nevíme, kde nám hlava stojí, ale postupně tomu začínáme přicházet na kloub a začínáme pracovat na novinkách!

Fler trh

V nejbližší době bychom Vás také rádi pozvali na jarní Novoměstský Fler trh, který se bude konat v Novém Městě na Moravě 18. 3. 2017 od 9:00 – 17:00, kde bude Karča vystavovat KPZtky. Samozřejmě tam nebudeme jen Karča, ale spousta šikovných a geniálních lidí, jejichž nápady nás nepřestávají udivovat.

Co chystáme

V roce 2017 bychom chtěli také představit už dlouho opěvovanou Dámskou KPZ, která bude větší a elegantnější.
Pánové ovšem nezůstanou pozadu a pro ně bude nachystaná speciální verze s pracovním názvem “Do Divočiny”.
Pokud vše půjde dobře, chtěli bychom také zkusit jeden projekt na kickstarteru, ale jaký, to si zatím necháme pro sebe (musíme být taky trošku tajemní a střežit to naše takzvané “know-how”)
Tak zatím!
Vaši
Karina & Jarda

Sdílet příspěvek

svatebni kpz titulni fotografie

NOVINKA!

Svatební KPZ
Přihlašte se k odběru novinek

Získejte výhodnou startovací sadu KPZ

Také získáte přístup k tajným nabídkám a objevíte další kouskysveta!